ThinkPad Helix  

ThinkPad HelixÖzellikler

Intel® Core™ M ve Intel® Core™ M vPro™ İşlemciler

Bu işlemciler, işinizdeki üretkenliğinizi artıracak performansı sunar. Cihazlar hızlıca açılır ve her zaman günceldir. Çoklu görevleri hızlıca yerine getirebilir, uygulamalar arasında kolayca geçiş yapabilir ve çalışma arkadaşlarınızla yüksek kaliteli bir video konferans aracılığıyla görüşebilirsiniz — üstelik daha uzun bir pil ömrünün verdiği rahatlıkla. Ayrıca, entegre güvenlik özellikleri sayesinde hırsızlığa karşı korunabilir ve ağınıza güvenli erişim sağlayabilirsiniz. Intel Core işlemcili bir bilgisayardan daha heyecan verici tek şey, onunla yapabileceklerinizdir.

Windows 8.1

İş için geliştirildi. Yaşamınızı kolaylaştırmak için geliştirildi. Yeni Windows, evde, işte ya da seyahat halinde yaptığınız işleri tüm cihazlarınızda bir araya getirir. Windows 8.1 Pro, Windows 8.1'in sunduğu tüm özelliklere ek olarak, güvenli açılış, gelişmiş biyometrik destek, SkyDrive yedeklemesi, kötü amaçlı yazılım koruması, aygıt şifreleme ve iş verilerinin uzaktan silinmesi gibi gelişmiş güvenlik özellikleri, dokunarak yazdırma, otomatik tetiklemeli VPN, SkyDrive entegrasyonu ve daha pek çok güvenlik özelliği sunar.

Beş Modlu 2'si 1 arada Form Faktörü

Helix'inizi bir Tablet olarak kullanın veya tam özellikli Dizüstü Bilgisayar olarak kullanmak için harici bir klavyeye takın ya da Çadır veya Stand Modlarında görüntüleyin. Bir Masaüstü Bilgisayar olarak kullanmak istiyorsanız, daha büyük bir monitör, tam boyutta fare ve klavye vb. ile kullanmak için bir dock'a takın. Koşullarınıza göre uydurun.

IPS Teknolojili Full HD (1920x1080), 400-Nit Ekran

Helix'in şaşırtıcı ekranı yüksek parlaklık, canlı renkler ve yaklaşık 180 derece görüş açıları için Düz Geçiş (IPS) teknolojisini kullanır.

Uzun Pil Ömrü

Tek bir şarjla bütün günün işini ve biraz fazlasını yapın. Helix'in pili Tablet Modunda sekiz saate kadar ve bir klavyeye bağlandığında 12 saate kadar dayanır.

Dijital Kalem Desteği

Seçili modeller ThinkPad Helix'inizdeki üretkenliği maksimum hale getirmek için bir dijital kalem içerir. Beş modelde de dijital kalem kapasitif dokunmatik ekran işlevlerini (kaydırma, sürükleme, açma, tıklatma) hassas kontrolle yerine getirir ve el yazınızı dijital metne dönüştürür. Not almanıza, belge imzalamanıza, PDF'lere açıklama yazmanıza vb. imkan tanıyarak doğal ve akıcı bir yazma deneyimi sunar.

Gelişmiş Güvenlik/Yönetilebilirlik Özellikleri

Intel® vPro™ teknolojisi, dünyanın herhangi bir yerinden dağıtılan dizüstü bilgisayarlarınızın kurumsal seviyede yönetilebilirliğini (yönetmeyi, korumayı, onarmayı veya bulmayı) daha kolay ve düşük maliyetli hale getirir. Helix'i güvenli, kuruluşa hazır iş aracı yapmaya yardımcı olan diğer özellikler arasında yazılım ve donanım TPM'si, parmak izi desteği v e Akıllı Kart desteği bulunur.

Büyük Depolama Alanı

Maks. 512 GB depolama alanına sahip ThinkPad Helix tüm önemli dosyalarınız, videolarınız, fotoğraflarınız ve sunumlarınız için bolca depolama alanı sunar.

Çift Kameralar

Kristal berraklıkta video konferans için 2 MP öne bakan HD web kamerası; 30 fps video kaydı yapan 5 MP HD AF arkaya bakan kamera.

Ultra taşınır, Dayanıklı

795 g/1,75 lb (yalnızca tablet) ila 1,7 kg/3,7 lb (tablet ve Ultrabook Pro Klavye) arasında değişen ağırlıklarda olan ve 9,6 mm/0,38" (tablet) ila 25,4 mm/1" (tablet ve Ultrabook klavye) aralığında kalınlığı olan Helix, tüm yapılandırmalarda ultra taşınırdır ve hareket halindeki kullanıcılar için mükemmeldir. Alüminyum ve Gorilla Glass gibi sağlam malzemeler ve sekiz MIL-SPEC testi, güçlü, dayanıklı bir aygıt olmasını sağlar.

Tam Aksesuar Eko Sistemi

Ultrabook ve Ultrabook Pro Klavyelerden ThinkPad Tablet Dock'a, Quickshot Cover'a Dijital Kalem'e kadar yatırımınızı optimize etmek ve korumak ve üretkenliğinizi artırmak için tasarlanmış aksesuarların eksiksiz eko sistemi ile Helix aygıtınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Bağlanabilirlik Seçenekleri

802.11 a/c WiFi ve opsiyonel geniş bant 4G/3G sayesinde istediğiniz yerde çevrimiçi olun. Ayrıca, yakın alan iletişimleri ve kablosuz ekran desteği gibi özellikler Helix'in diğer aygıtlarla iletişim kurarken bir sorun yaşamayacağı anlamına gelir.

lenovo dönüştürülebilir tablet thinkPad helix 2. nesil
Beş Modlu 2'si 1 arada Form Faktörü
lenovo dönüştürülebilir tablet thinkPad helix 2. nesil