Arıza Tespit  

TEKNİK SERVİS

Servİs sürecİ

Servis detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

1

Ön Görüşme

Cihazınızla beraber servisimize geldiğinizde sorununuzu dinleyip sizden cihazı teslim aldıktan sonra servisimizdeki uzman ekibimiz tarafından arıza tespit çalışması yapılacaktır.

2

ÜCRETSİZ Arıza tespiti

Servisimizde yapılan arıza keşif süreci tamamen ücretsizdir. Cihazınızın arızası tarafınıza bildirilir ve işleme alınması için sizden onay beklenir. Onay verdiğiniz takdirde cihaz tamir sürecine alınır ve en kısa sürede teslim edilir. Keşif sonrasında onay vermezseniz cihazınız hiç bir ücret ödemeden size teslim edilir.

3

Onarım Süreci

Cihazınızın arızası tarafınıza bildirilir ve işleme alınması için sizden onay beklenir. Onay verdiğiniz takdirde cihaz tamir sürecine alınır ve en kısa sürede teslim edilir. Keşif sonrasında onay vermezseniz cihazınız hiç bir ücret ödemeden size teslim edilir.

4

Teslimat

Teslimat sürecinde onarım bitmesiyle birlikte sizi telefonla arayıp cihazınızın onarılmış durumda olduğunu ve teslim alabileceğinizi bildiririz. Servisimize geldiğinizde ödemeyi aldıktan sonra cihazı size sorunsuz bir şekilde teslim ederiz.

Sosyal hayatın vazgeçilmez bir parçası olan Levono Notebook/Laptoplar ve Akıllı Telefonlar günlük kullanım içerisinde tehlikelere fazlasıyla açık durumdalar.

Bu nedenle düşme, darbe ve sıvı teması gibi sorunlar ile sık sık karşılaşılmakta. Servisimiz bu gibi durumlarda size en iyi şekilde hizmet verebilmek için ürününüzü öncelikle uzman personel ile arıza keşif çalışması yapmaktadır.

Servisimizde yapılan arıza keşif süreci tamamen ücretsizdir.

Cihazınızın arızası tarafınıza bildirilir ve işleme alınması için sizden onay beklenir. Onay verdiğiniz takdirde cihaz tamir sürecine alınır ve en kısa sürede teslim edilir. Keşif sonrasında onay vermezseniz cihazınız hiç bir ücret ödemeden size teslim edilir.