Thinkpad 10  

ThinkPad 10 TabletÖzellikler

Kurumsal Bilgisayar Özellikleri

Intel® Dört Çekirdekli işlemci, Windows 8.1 ve önceki nesillere göre dört kat daha hızlı HD Grafik İşlemcileriyle bu tablet işinizde size yardımcı olmaya hazır.

Çok Modlu İşlevsellik

Mobilken Tablet Modu taşınabilirliğinin keyfini çıkarın veya isteğe bağlı klavye tabanına, ThinkPad Tablet Dock'una ya da monitöre bağlayarak dizüstü veya masaüstü bilgisayar olarak kullanın. Video seyretmek veya slayt gösterisi çalıştırmak için, isteğe bağlı Quickshot kapağı yan çevirerek Stand Moduna geçin.

IPS Teknolojili Full HD (1920 x 1200) Ekran

Canlı ve geniş görüntüleme açılı 10,1" ekran, canlı renkler ve yaklaşık 180 derece görüntüleme açıları için Düz Geçiş (IPS) teknolojisi kullanır.

On Parmak Dokunuşlu Çoklu Dokunmatik Teknolojisi

Windows 8 ile entegrasyon sağlayın ve daha hassas kontrolün keyfine varın.

Yönetilebilirlik Desteği

Başka bir kullanıcı kurumsal verilere erişilmesini gerektiren bir uygulama ya da işlev seçtiğinde, Mobil Aygıt Yönetimi, Workplace Join ve otomatik tetiklenen VPN işlevi sayesinde verilerinizin güvenliğini koruyun.

Donanım Desteği

Yerel Miracast kablosuz ekran desteği, WiFi Direct yazdırma veya Yakın Alan İletişimi (NFC) sayesinde tek bir dokunuşla harici donanımlara bağlanın ve yazıcılarla eşleştirin.

Çift 1080p HD Kamera

Kristal netliğinde video konferans görüşmeleri için 2MP ön kamera, parazit bastırma özellikli çift dijital kanallı mikrofon ve VoIP optimizasyonu. Otomatik odaklama, flaş ve video kayıt özellikli 8MP arka web kamerası.

Çevrimiçi Bağlanabilirlik Seçenekleri

802.11 a/b/g/n WiFi, Bluetooth® 4.0, Miracast desteği ve isteğe bağlı 3G/4G sayesinde gittiğiniz her yerde internete bağlanabileceksiniz.

İsteğe Bağlı Quickshot Kapak

Tabletinizi fotoğraf çekerken bile koruyun. Merceği açığa çıkarmak için köşe kapağı yanlamasına çevirin; Windows 8.1 fotoğraf makinesi uygulaması otomatik olarak açılır. Manyetik kapak, kapatıldığı zaman tableti uyku moduna sokar, açıldığı zaman ise uyku modundan çıkarır.

Dijital Kalem Desteği

İsteğe bağlı ThinkPad Dijital Kalem, kaydırma, sürükleme, açma ve tıklama gibi kapasitif dokunmatik ekran işlevlerini hassas kontrolle yerine getirir, sağ tıklama tuşu kullanımı kolaylaştırır ve el yazınız dijital metne dönüştürülebilir.

HDMI Çıkışı

Mini HDMI bağlantı noktası, HD televizyona veya monitörlere kolay bağlantı yapılmasını sağlar.

Lenovo ThinkPad 10 Tablet
Çok Modlu İşlevsellik
Lenovo ThinkPad 10 Tablet